SHITET APARTAMENT 2+1 I RI NË SELITË,TIRANË.

  • 89.770€
,

Details

  • Price: 89.770€
  • Size: 66 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 I RI NË SELITË,TIRANË.

Sipërfaqa është 66.77m2, ndërsa banesa brenda është 59.57m2. Ka verandë të madhe 65.95m2. Apartamenti ndodhet në godinë të re, e ndërtuar me cilësi dhe me dyqane në katin e parë. Cmimi eshte 89.770 euro. Të interesuarit të telefonojnë: 0684035476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate