SHITET APARTAMENT 2+1 I RI NË SELITË,TIRANË.

  • 95.000€
,

Details

  • Price: 95.000€
  • Size: 78 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 I RI NË SELITË,TIRANË.

Aparatmenti ndodhet në katin e 4-të të një pallati të ri.
Sipërfaqjae e brendshme është 70.44 m2 dhe sipërfaqja e verandës është 53.44m2.
Ndohet në zonë të mirë dhe në pallat të ri.

Çmimi 95000 euro.

Të interesuarit të kontaktojnë ne : +355 68 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate