Shitet Apartament 2+1 i perfunduar!

 • 68.000€
pasho hysa

Shitet Apartament 2+1 i perfunduar!

pasho hysa
 • 68.000€

Details

 • Property ID: 24143
 • Price: 68.000€
 • Property Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Zona/Rruga : Pasho Hysa

Shitet apartament i perfunduar ne kompleksin Mangalem21!

Apartament 2+1, me sipërfaqe 90.0 m2, me orientim nga Veriu dhe Perëndimi. Hyrja në apartament realizohet nëpërmjet një korridori gjatësor, ku në mes dhe në fund të tij, në krahun e majtë, ndodhen tualeti dhe dhoma matrimoniale. Salloni me formë kuadratike të rregullt komunikon me llozhën e apartamentit. Në Perëndim pozicionohet dhoma e gjumit e fëmijëve.

Apartament 2+1
Siperfaqe 90 m2
Kati 5
Orientim Veri-Perendim
Çmimi 68 000 Euro

Mundesi pagese me keste
Financim deri ne 75% te vleres
Hapesira publike
Ambjente te gjelberuara

Cel. : 0698822028

 • Address pasho hysa
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al