SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, UJI I FTOHTË, VLORË

 • 80.000€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, UJI I FTOHTË, VLORË

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 40 83 999

Description

Shitet Apartament 2+1, i mobiluar, në “Ujë të Ftohtë” Vlorë.
Ndodhet në katin e 4-të, të një pallati të ri me pamje nga deti.
Apartamenti ka sipërfaqe totale 94.44 m².
Organizohet në : 1 sallon + kuzhinën e gatimit, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje nga deti. Dhomat kanë hapësirë të bollshme dhe janë te mbushura me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie.
Çmimi 80.000 euro, i diskutueshëm.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 40 83 999

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-21-i-mobiluar-uji-i-ftohte-vlore/

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate