SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TEK SHKOLLA E BALETIT

 • 100.000€
, Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TEK SHKOLLA E BALETIT

, Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5- te te nje pallati te ri 10-katesh te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 83 m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, tualet me gabin dushi, ballkon 7 metra i gjat i mbyllur me vetrat xhami. Orientimi i apartamentit eshte Perendim cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikaten materialet e fundit rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, pllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.
Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor!
Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…lla-e-baletit/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate