SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR SUPER LUKS TEK RRUGA E DURRESIT

 • 155.000€
, Rruga e Durrësit, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR SUPER LUKS TEK RRUGA E DURRESIT

, Rruga e Durrësit, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1 prane Rruges se Durresit me dalje edhe tek Mine Peza!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2- te banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 100 m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje- Perendim cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative. Apartamenti eshte i areduar me arkitekt me nje mobilim qe ka kushtuar 50mije euro te gjitha me fatura, eshte i shtruar me parket dhe me tavane te varur me ndricim LED. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj.

Disponon dukumentacion te plote hipotekor!
Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…ga-e-durresit/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate