SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, ORIKUM , VLORË

 • 45.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, ORIKUM , VLORË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 60 11 333

Description

Shitet Apartament 2+1, i mobiluar, në Orikum, Vlorë.
Ndodhet në katin e 4-të, të një pallati të ri me pamje nga deti.
Apartamenti ka sipërfaqe totale 80 m².
Organizohet në : 1 sallon + kuzhinën e gatimit, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti. Dhomat kanë hapësirë të bollshme dhe janë te mbushura me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie.
Çmimi është 45.000 euro / total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 11 333

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate