SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE VASIL SHANTO

 • 135.000€
, Vasil Shanto, Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE VASIL SHANTO

, Vasil Shanto, Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament i ri 2+1, ka nje siperfaqe 90 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje palllati te ri te mireadministruar me ashensor, me 1 tualet, 1 ballkon, orientim jug-perendim, punime extra, mobilim i ri teper modern me arkitekt, kuzhine e kompletuar me vlere 6000 euro.
Ka tre kondicioner silencioz dhe ekonomik. Ka grila persiane ,me duralumin dopioxham.
Eshte me dokumentacion te plote hipotekor . Ndodhet tek Blv.Bajram Curri, perballe Universitetit Europiane, prane shkolles Besnik Sykja.
Investimi total eshte 30.000 euro. 
Cmimi i shitjes 135.000 euro me gjithe mobilim/ i padiskutueshem .
I zoti e mban me qera me 400 euro ne muaj me kontrate 2 vjecare ne rast se bleresi i mundshem deshiron.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…uar-ne-qender/

 • Address Vasil Shanto, Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate