SHITET APARTAMENT 2+1  I MOBILUAR NË DURRËS PRANË PORTIT TË RI.

 • 95.000€
, Porto Romano, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
shitje
, Porto Romano, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

SHITET APARTAMENT 2+1  I MOBILUAR NË DURRËS PRANË PORTIT TË RI.

 

 

Çmimi : 95.000 euro

Vendndodhja: Rruga Skënderbej, lagja 3 , Durrës

Sipërfaqja: 81.83 m2

 

 

Apartamenti ndodhet në katin e 2- të të banimit në një pallat egzistues.

Organizimi I apartamentit nis me  korridorin  kryesor I cili bën shpërndarjen në 2 dhomat e gjumit ku njëra disponon ballkon, ambienti i ndenjes+ gatimit dhe tualeti .

 

 

Arredim bashkëkohorë ,sistem ngrohje ,punime gipsi në cdo ambjent të banesës  me spote , parket cilësor , ndricim led ,grila dhe hidrosanitare të markave më cilësore  Dritaret plastike me dopjo xham termik, një element shumë i mirë izolues sëbashku me muret ndarëse që ofrojn izolim akustik.. Çdo gjë është e mirë menduar dhe  arreduar në detajet më të vogla për një jetesë të qetë dhe mjaft komode.

 

 

Tipologjia:2+1

1 Ambient ndenje+ ambient gatimi

2 Dhoma gjumi

1 Tualet

1 Ballkon

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni;

+355 69 703 2244

 

 

 • Address Porto Romano, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta