Shitet, Apartament 2+1, “Green City” ,Tiranë

 • 144.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 144.000€

Details

 • Price: 144.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit tek kompleksi Green City , në një pallat të ri të mirëmbajtur, në një zonë me shumë akses, të sigurt të qetë me gjelbërim dhe me pozicionim të mirë për banim. Apartamenti është mundësi shumë e mirë edhe për investim.
Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient gatim
2 Dhoma gjumi
2 Tualete me dritare
I pa mobiluar
Ballkon
Kati 7 banim
Pallat i ri me ashensor
Dokumentacion të rregullt

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome