Shitet, Apartament 2+1+ garazhd,7 Xhuxhat, rruga e Elasanit.

 • 230.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, 7 xhuxhat
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, 7 xhuxhat
 • 230.000€

Details

 • Price: 230.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355693339000

Features

Description

Apartamenti i sapo listuar, është i pozicionuar në një zonë në zhvillim, me investime të shumta.
Rruga e Elbasanit është një nga zonat e cila ju ofron facilitete të shumta, pasi ndodhet afër instituciove kryesore shtetërore dhe ka pranë shkolla, kopshte, farmaci, etj. Kjo zonë ju ofron një jetesë komode.

Informacion mbi Apartamentin:
• Kati i 3
•Sipërfaqe e Apartamentit Neto): 113.63 M2

 • Address 7 xhuxhat
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
dori duka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
dori duka
 • dori duka