Shitet, Apartament 2+1, Fresku,Tiranë. 65,000 € ID: OPP+23397

 • 65.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku,Tiranë. 65,000 € ID: OPP+23397

3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Rruga e Teleferikut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 92 m2.
• Kati 2.
• Orientim jug-perëndim.
• Me hipoteke
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualete (me dritare), 2 ballkone
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.. • Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me sistem kondicionimi.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +