Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë Cmimi: 60,000 € ID: plus14779

 • 60.000€
Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë Cmimi: 60,000 € ID: plus14779

Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 60.000€

Details

 • Property ID: 9966
 • Price: 60.000€
 • Property Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0697015473

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën e “Thesarit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 6 banim, me sipërfaqe totale 100m2. Apartamenti ka orientim perëndim-jug dhe disponon dokumentcion të rregullt hipotekor . Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • Bosh • I investuar Për ta vizituar na kontaktoni !

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +
 • 003554 4526666

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +