Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 99,000 € ID: OPP+19450

 • 99.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 99,000 € ID: OPP+19450

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 167 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697015473

Description

Shitet, apartament 2+1 në zonën e Freskut, rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 167m2.
• Kati i 5 (i fundit).
• Orientim veri lindje.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verandë (40m2).
• Me korridor shpërdarës.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Pjesërisht e mobiluar.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Mundësi parkimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +