Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 96,000 € ID: OPP+20733

 • 96.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 96,000 € ID: OPP+20733

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 96.000€

Details

 • Price: 96.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0693339000

Description

Shitet, Aparament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 120m2.
• Kati 2.
• Orientim veri-jug-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me hipotekë.
• Totalisht i investuar, dritare dopio xham, me grila, punime gipsi.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +