Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 85,000 € ID: OPP+21380

 • 85.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 85,000 € ID: OPP+21380

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 152 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 355699373015

Description

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 152 m2.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         •Sipërfaqe neto 93,3                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            •Veranda 43m2 .
• Kati i 5 banim.
• Orientim lindje-jug-perëndim.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi,3 tualete dhe 1 ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
•Me hipotekë.
• Bosh. •Me ashensor.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
•Pamje nga Tirana.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +