Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 90,000 € ID: OPP+20531

 • 90.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 90,000 € ID: OPP+20531

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699373015

Description

Shitet, Aparament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga Ramazan Gaxherri.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 100m2.
• Kati 4.
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njëri me dritare, ballkon, garazh (18m2).
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me hipotekë.
• Totalisht i investuar, shtruar me parket, dritare dopio xham, me grila, punime gipsi.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +