Shitet Apartament, 2+1, Fresku, Tiranë. 85,974 € ID: OPP+23152

 • 85.974€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet Apartament, 2+1, Fresku, Tiranë. 85,974 € ID: OPP+23152

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 85.974€

Details

 • Price: 85.974€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 355699373015

Description

Shitet Apartament, 2+1 tek Fresku rruga Sotir Caci.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 96.6 m2.
• Kati i 10
• Orientim jug-lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh
• Në proces hipotekimi
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Sistem kapot
• Dritare termike.
• Pallat në ndërtim.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +