Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 80,000 € ID: OPP+23840

 • 80.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 80,000 € ID: OPP+23840

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 355693489771

Description

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Rruga Muhamet Deliu.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe neto: 85 m2.
Veranda: 42 m2.
• Kati 5.
• Orientim veri-lindje-perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,1 ballkon.
Cilësime të tjera:
• E mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt..
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +