Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 80,000 € ID: OPP+18332

 • 80.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, fresk
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 80,000 € ID: OPP+18332

3 Fresku / Linze / Dajt, fresk
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355699373015

Description

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Sotir Caci shumë pranë Restorant Freskut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 114 m2.
• Kati i 6 banim (i fundit).
• Orientim Veri-Perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëri me dritare dhe vaskë), ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me hipotekë.
• 2 korridor shpërndarës.
• Ndërtim i ri dhe punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Totalisht i investuar.
• Lokacion i favorshëm.
• Me ashensor.
• Super Pamje.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address fresk
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +