Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 78,000 € ID: OPP+21138

 • 78.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 78,000 € ID: OPP+21138

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697015473

Description

Shitet, Apartament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Teleferikut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 120 m2
• Kati 5.
• Orientim jug perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +