Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 76,000 € ID: OPP+18285

 • 76.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 76,000 € ID: OPP+18285

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 76.000€

Details

 • Price: 76.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692542681

Features

Description

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku, Rruga e Thesarit, kompleksi Sigers.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 93 m2.
• Kati i 4.
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëri me dritare), ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me hipotekë.
• Totalisht i investuar: 3 kondicionerë, shtruar me parket, punime gipsi.
• Me korridor shpërndarës.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +