Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 71,500 € ID: OPP+20360

 • 71.500€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 71,500 € ID: OPP+20360

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 71.500€

Details

 • Price: 71.500€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692542681

Features

Description

Shitet, Apartament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Thesarit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e brendshme: 101.2 m2.
• Sipërfaqja totale: 110.6 m2.
• Kati 2-të.
• Orientim veri-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëri me dritare), ballkon, korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Totalisht i investuar me punime cilësore.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndriçim natyral.
• Ndërtim i ri.
• Zonë e qetë.
• Lokacion i favorshëm që të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +