Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 75,000 € ID: OPP+21751

 • 75.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 75,000 € ID: OPP+21751

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355696141644

Description

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Rruga Shefqet Kuka.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja :100 m2.
• Kati i 1.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet,.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Orientim Jug.
• I mobiluar.
• Me hipotekë.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +