Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 72,000 € ID: OPP+19993

 • 72.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 72,000 € ID: OPP+19993

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 355692985009

Description

Shitet, apartament 2+1, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 105m2.
• Kati 5.
• Orientim veri – lindje.
• Në proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me korridor shpërndarës.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Sistem chiller.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Post Parkimi i përfshirë në çmim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +