Shitet, Apartament 2+1 Me Post Parkimi, Fresku, Tiranë. 67,000 € ID: OPP+23329

 • 67.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga e Thesarit
shitje

Shitet, Apartament 2+1 Me Post Parkimi, Fresku, Tiranë. 67,000 € ID: OPP+23329

3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga e Thesarit
 • 67.000€

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0699373015

Description

Shitet, apartament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Thesarit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 96.8 m2
• Kati i 5 banim.
• Orientim Veri-Lindje
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, 2 tualete me aspirim, ballkon
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Pjesërisht i mobiluar
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt
• Punime cilësore
• Ndriçim natyral
• Me korridor shpërndarës
• Post parkimi 12 m2
• Super Pamje
Për ta vizituar na kontaktoni! plus17105

 • Address Rruga e Thesarit
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +