Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 70,000 € ID: OPP+28674

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Details

 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697015473

Description

Shitet, Apartament 2+1 i konvertuar, Fresku, Rruga e Dajtit
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe bruto: 86m2.
• Sipërfaqe neto: 75.7m2.
• Kati 2.
• Orientim jug-lindje.
• Me hipotekë.
Organizimi
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.
Cilësime të tjera:
• Pjeserisht i mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit