Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 75,000 € ID: OPP+19327

 • 75.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 75,000 € ID: OPP+19327

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692542681

Features

Description

Shitet, Apartament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Teleferikut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe e brendshme: 91.56 m2.
• Sipërfaqe e përbashkët: 12.81 m2.
• Sipërfaqe totale: 104.37 m2.
• Kati i 6-të.
• Orientim Veri-Lindje.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon i bollshëm.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• I mobiluar.
• Ndërtim i ri.
• Me ashensor.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Pozicionuar në një kompleks me ambjente clodhëse dhe zbavitëse për të gjitha moshat; lulishte.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +