Shitet, Apartament 2+1 ,Fresku, Tiranë. 65,000 € ID: OPP+23230

 • 65.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1 ,Fresku, Tiranë. 65,000 € ID: OPP+23230

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Shitet, Apartament 2+1 ,Fresku, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 94 m2.
• Kati 4.
• Orientim lindje-veri-perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet (me dritare), 4 ballkone.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Me ashensor.
• Mundësi parkimi.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +