Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 65,000 € ID: OPP+22111

 • 65.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 65,000 € ID: OPP+22111

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697015473

Description

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Rruga Shefqet Kuka
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 109 m2 .
• Kati i 2 i një Shtëpie Private.
• Hyrje e veçuar.
•Ambient ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.
• Orientim lindje-perëndim.
Cilësime të tjera:
• E mobiluar.
• Me hipotekë.
• Totalisht i investuar.
• Me sistem kondicionimi.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me Verandë.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +