Shitet Apartament, 2+1, Fresku, Tiranë. 65,000 € ID: OPP+19984

 • 65.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet Apartament, 2+1, Fresku, Tiranë. 65,000 € ID: OPP+19984

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0693339000

Description

Shitet, Apartament 2+1, në zonën e Freskut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 124.1 m2.
• Sipërfaqja e brendshme: 111.6 m2.
• Kati i 4-të
• Orientim jug-lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete( njëri me dritare), me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Pozicionuar në një nga zonat më të preferuara për banim e cila të ofron: qetësi, super pamje dhe ajër të pastër për një jetesë komode.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +