Shitet Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 61,300 € ID: OPP+21916

 • 61.300€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 61,300 € ID: OPP+21916

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 61.300€

Details

 • Price: 61.300€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Shitet Apartament 2+1,Fresku, Rruga Ramazan Gaxherri. Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja 102.2 m2.
• Kati 2.
• Bosh.
• Me hipotekë.
• Orientim veri-lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhomë gjumi, 2 tualete, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Korridor shpëndarës.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Verandë e bollshme.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +