Shitet Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 60,000 € ID: OPP+17570

 • 60.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga e Dajtit
shitje

Shitet Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 60,000 € ID: OPP+17570

3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga e Dajtit
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0699373015

Description

Shitet, Apartament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e brendshme: 82 m2.
• Sipërfaqja e ballkonit: 12 m2.
• Kati i 7-të (jo i fundit).
• Orientim Veri-Lindje-Perëndim.
• Në proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, verandë.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• I mobiluar.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Mundësi parkimi.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni! OPP+17570

 • Address Rruga e Dajtit
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +