Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 55,000 € ID: OPP+22602

 • 55.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 55,000 € ID: OPP+22602

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 355699373015

Features

Description

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Rruga e Teleferikut. Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja neto:71 m2.
1+1 i konvertuar në 2+1.
• Kati 3.
• Orientim perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet ,ballkon.
Cilësime të tjera:
• Korridor shpëndarës.
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Me parket.
• Ndriçim natyral.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +