Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 55,000 € ID: OPP+17725

 • 55.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 55,000 € ID: OPP+17725

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0699373015

Description

Shitet, apartament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 87 m2.
• Kati i 5-të.
• Orientim Lindje-Perëndim-Veri.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar; me kondicioner.
• I mobiluar.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Mundësi parkimi.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni! opp+17725

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +