Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 50,600 € ID: OPP+19879

 • 50.600€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 50,600 € ID: OPP+19879

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 50.600€

Details

 • Price: 50.600€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Shitet, Apartament 2+1, në zonën e Freskut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e brendshme: 81.6 m2
• Sipërfaqja totale: 88.7 m2.
• Kati 3.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Në proces hipotekimi (në fazë ndërtimi).
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore: sistem kapot, termoizolim me lesh guri etj.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +