Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 48,000 € ID: OPP+21319

 • 48.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 48,000 € ID: OPP+21319

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 48.000€

Details

 • Price: 48.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 355699373015

Description

Shitet, Apartament 2+1 Rruga Dalip Topi, Fresku.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 75 m2.
•Apartament 1+1 i konvertuar në 2+1.
• Kati i 4 banim.
• Orientim perëndim.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 1 dhoma gjumi,1 tualete dhe 1 ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Në proces hipotekimi.
• Totalisht i investuar;
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Me parket.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +