Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 100,000 € ID: OPP+29600

 • 100.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694048799

Description

Shitet, Apartament 2+1.
Adresa: Rruga e Dajtit, Fresku.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 124m2.
• Sipërfaqe neto: 111 m2.
• Kati 2 banim.
• Orientim lindje.
• Ndërtim i ri.
• I mobiluar.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Sistem kondicionimi.
• Ndricim natyral.
• Me ashensor.

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Ofron standartet më të fundit në ndërtim dhe dalje të menjëhershme në akset kryesore të qytetit dhe jo vetëm.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +