Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Rruga Ramazan Gaxherri

 • 65.000€
, Rruga Ramazan Gaxherri

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697015473

Description

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Rruga Ramazan Gaxherri. Informacion mbi pronën: • Sipërfaqe totale:98.9 m2. • Sipërfaqe neto 87.1m2. • Kati 2. • Orientim jug-lindje. • Në proces hipotekimi. Organizimi Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhomë gjumi, 1 tualet, me ballkon. Cilësime të tjera: • Bosh. • Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt. • Me korridor shpëndarës. • Ndriçim natyral. • Kubaturë e rregullt. • Me ashensor. •Me sistem kapot. Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Rruga Ramazan Gaxherri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit