Compare Listings

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 80,000 € ID: plus14589

Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
80.000€

Detail

 • Property ID: 9683
 • Price: 80.000€
 • Property Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mobile / Cel / Tel: +355692542681

Description

Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën Muhamet Deliu. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit: 112m2. • Kati i 4 banim. • Orientim lindje. • Me hipotek. Apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon. Cilësime të tjera: • ndërtim i ri. • i mobiluar. • me parket. • i investuar me sistem chiller, dritare dopio xham dhe grilë. • me ashensor. Për ta vizituar na kontaktoni!

ID: plus14589

 • Address: Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City: Tirane
 • Country: Albania

Contact info

Future Home Opportunity +
Future Home Opportunity +
003554 4526666
Facebook

Enquire about this property