Compare Listings

Shitet, Apartament 2+1, Fresku 62,000 € ID: plus11887

Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
62.000€

Detail

 • Property ID: 10243
 • Price: 62.000€
 • Property Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mobile / Cel / Tel: 0696141644

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën e teleferikut. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 5 banim, me sipërfaqe totale 120 m2. Apartamenti ka orientim veri-lindje dhe është në proces hipotekimi. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • Pallat I ri • I mobiluar • Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address: Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City: Tirane
 • Country: Albania

Contact info

Future Home Opportunity +
Future Home Opportunity +
003554 4526666
Facebook

Enquire about this property