SHITET: Apartament 2+1/ Don Bosko/ Kompleksi Hawai

 • 77.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET: Apartament 2+1/ Don Bosko/ Kompleksi Hawai

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 77.000€

Details

 • Price: 77.000€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET: Apartament 2+1/zona; Don Bosko/ Kompleksi Hawai
▪︎Apartamenti ndodhet në katin II -të banim, me sipërfaqe 79 m², orientim jug lindje.
▪︎Përbëhet nga një sallon ndjenje/gatimi së bashku, korridor, 2 dhoma gjumi, ballkon i mbyllur me ventratë si dhe një verandë prej 13m2.
▪︎Apartamenti është i rikonstruktuar dhe shitet i pa mobiluar.
▪︎Me çertifikatë pronësie.
▪︎Çmim shitje: 77.000€
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎Cel: 0672062729
▪︎info@imobiliareprime.com
 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare