Shitet, Apartament 3+1,” Brryli ”,Tiranë

 • 93.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1,” Brryli ”,Tiranë

3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 93.000€

Details

 • Price: 93.000€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e ”Brrylit”, afër spitalit ”Iranian” në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, me shumë zhvillim, shumë pranë qendrës dhe pranë stacioneve të autobuzit, ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mira banimi dhe shitet pjesërisht i mobiluar.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi më vete
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete me dritare
 • Ballkon
 • Orjentim Veri – Perëndim
 • Kati 5 banim, jo i fundit
 • Pallat i ri pa ashensor
 • Me certifikatë pronësie
 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome