Shitet, Apartament 2+1, “Blv.Zogu i Parë” ,Tiranë.

 • 95.000€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

Apartamenti ndodhet pranë rrugës “Blv.Zogu i Parë“ në Qendër të Tiranës tek “ Ministria e Drejtësisë“ . Në një zonë shumë të preferuara me shumë zhvillim,pranë institucioneve të ndryshme, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Apartamenti është i rikostruktuar më së fundmi dhe ofrohet në gjëndje të mirë.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatim
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet me dritare
 • I mobiluar
 • Kati 6
 • Pallat egzistues
 • I rikonstruktuar
 • Me dokumentacion të rregullt

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome