SHITET: Apartament 2+1/ Bllokut, pranë sheshit Willson

 • 100.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET: Apartament 2+1/ Bllokut, pranë sheshit Willson

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 2062729

Description

SHITET: Apartament 2+1/ zona: Bllokut, pranë sheshit Willson
—————————————☆☆☆☆☆
▪︎Apartamenti ndodhet në katin e II- të banim me një sipërfaqe prej 58 m2.
▪︎Përbëhet nga një ambjent ndjenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon si dhe tualet me ajrosje në natyrë.
▪︎Apartamenti është e reatauruar, aktualisht me qira, pallat ekzistues. Mundësi e mirë investimi edhe për biznes pasi ka pamje nga rruga kryesore.
▪︎Çmim shitje: 100.000€/ i padiskutueshëm
▪︎Disponon çertifikatë pronësie/i rivlerësuar.
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:
—————————————-
▪︎Cel: 067 2062729
▪︎info@imobiliareprime.com
 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare