Shitet, Apartament 2+1 “ Astir ” ,Tiranë.

 • 106.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 106.000€

Details

 • Price: 106.000€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0685087006

Features

Description

Pallati ndodhet në zonën e “Astirit” shumë pranë unazës ,në katin e parë të tij ka qëndra biznesi .,ka hyrje-dalje të shpejtë në rrugë kryesore ,vënd parkimi ,zona është e sistemuar shumë pranë “Lanës”dhe pranë “Syri tv” . Apartamenti jepet në kushte shumë të mira, dhomat e tij kanë ndriçim natyral dhe janë të rrethuara me ballkon i aksesueshëm nga të gjitha hyrjet .Shkallët e brëndshme të  pallatit janë të ndriçuara nga drita natyrale.

Organizimi:

Ambient ndenje

Ambient gatimi

2 Dhoma gjumi

3 Tualete

Korridor shpërndarës

Ballkon të madh

Pallat i 2015-2016

Kati i 4

Orientim Jug-Perëndim

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 

https://illyrianhome.al/property/shitet-apartament-21-astir-tirane-3/

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Julian Krekasi
 • Julian Krekasi