Shitet apartament 2+1, Afer Shkolles Naim Frasheri Durres

 • 39.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1, Afer Shkolles Naim Frasheri Durres

, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 39.000€

Details

 • Price: 39.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1, Afer Shkolles Naim Frasheri Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues 6 katesh.
+ 65m2 pallati ka nje shtese
Me ballkon
Cmimi: 39 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona