SHITET APARTAMENT 2+1 AFER SHALLVAREVE 78 M2.

 • 128.700€
9 Qender, Shallvaret
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 AFER SHALLVAREVE 78 M2.

9 Qender, Shallvaret
 • 128.700€

Details

 • Price: 128.700€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet apartament ne qender te Tiranes me nje siperfaqe 78m2. Apartamenti ndodhet shum afer qendres se Tiranes, 5 minita nga sheshi Skenderbe. Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno me guzhine, nje tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri jo i fundit me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar bukur me parket dhe pjeserisht me pllaka porcelan. Ai eshte me hipotek te rregullt. Ka nje pamje fantastike nga ballkoni ku sheh gjith Tiranen. Cmimi i shitjes me 1,650 Euro/m2.
SHITET VETEM PER 128,700 EURO.

 • Address Shallvaret
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare