Shitet apartament 2+1 Afer Prefektures, Durres

 • 66.000€
, Afer Prefektures, Durres
shitje

Shitet apartament 2+1 Afer Prefektures, Durres

, Afer Prefektures, Durres
 • 66.000€

Details

 • Price: 66.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1 Afer Prefektures, Durres

Apartamenti eshte me siperfaqe 108 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nderteses.
2 banjo
E mobiluar

Cmimi: 66 000 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

 • Address Afer Prefektures, Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona