Shitet apartament 2+1, Afer Pallatit te Sportit Durres

 • 75.000€
, Afer Pallatit te Sportit
shitje

Shitet apartament 2+1, Afer Pallatit te Sportit Durres

, Afer Pallatit te Sportit
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1, Afer Pallatit te Sportit Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 107 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nderteses
 Me ballkon
 E mobiluar
 Ashensor
 Garazh 27m2
Cmimi: 75 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Afer Pallatit te Sportit
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona